Caverion avdeling Ålesund søker serviceteknikere elektro i Ålesund, Giske, Sykkylven og Stranda

Om stillingen
Tittel:
Caverion avdeling Ålesund søker serviceteknikere elektro i Ålesund, Giske, Sykkylven og Stranda
Søknadsfrist:
30.06.2026
Heltid/deltid:
Heltid
Stillingstype:
Fast ansettelse
Selskap:
Caverion Norge AS
Sted/by:
Ålesund

Er du god på å få ting til å fungere, nysgjerrig og engasjert i elektrofaget? 

Vi søker etter serviceteknikere innenfor elektro som vil være med å styrke våre elektro team i Ålesund, Giske, Sykkylven og Stranda.  Avdelingen består av 85 dyktige kolleger fordelt på fagområdene Elektro, Klima/Ventilasjon, Rør, Automasjon og Sikkerhet. 

Vi er en høyt kompetent gjeng med brennende interesse for våre fag! I avdelingen har vi fokus på tilfredse medarbeidere, god opplæring og spennende utviklingsmuligheter. 

 

Hvorfor Caverion?
Vi garanterer deg varierte og utfordrende arbeidsoppgaver, kollegaer som vil deg vel, konkurransedyktig lønn og et trygt og positivt arbeidsmiljø i et bærekraftig og fremtidsrettet selskap.

Vi legger til rette for at hver enkelt skal påvirke sin arbeidshverdag med stor grad av selvstendighet.

I Caverion får du mulighet til å utvikle deg ved å fornye og videreutvikle din kompetanse og du vil også bli en del av et flerfaglig miljø.

Høy trivsel hos en stabil og trygg arbeidsgiver med solid økonomi, hvor sikkerhet alltid kommer først.

Dette vil du få ansvar for:

  • Serviceoppdrag hos våre avtalekunder
  • Montasje og vedlikehold
  • Oppfølging av egne kunder
  • Være en viktig bidragsyter i et flerfaglig miljø
  • Utarbeide dokumentasjon på egne jobber

 

Hvem er du?
Vi ser for oss at du er motivert, kvalitetsbevisst og trives med faglige utfordringer. Du har stor grad av yrkesstolthet og er serviceinnstilt, lytter til kunden slik at du forstår deres behov og finner de beste løsningene for dem.

Vi mange dyktige medarbeidere som skal lykkes sammen og det er derfor viktig at du evner å arbeide i team, men at du også liker å jobbe selvstendig. 

Til stillingen vil du ha ansvar for egen service bil.

Vi ser også for oss at du har følgende kompetanse og erfaring: 

  • Du er faglig interessert og dyktig
  • Har fagbrev gr. L
  • Du har førerkort klasse B
  • Du behersker norsk skriftlig og muntlig
  • Har erfaring med digitale verktøy og god systemforståelse

 

Høres dette ut som noe for deg? Da gleder vi oss til å lese din søknad!

Vi vurderer søknader fortløpende.

 

Som medarbeider i Caverion får du gode velferdsordninger, din sikkerhet på jobb i høysetet, faglige utviklingsmuligheter og gode forsikrings- og pensjonsordninger. Selvfølgelig.

Om Caverion Norge Caverion er en av Norges ledende aktører innen tekniske løsninger for bygg, anlegg og industri. Våre fagfolk og spesialister er eksperter på smarte og bærekraftige bygg og anlegg, med fokus på både ytelse og trivsel for folk. Kundene våre kan stole på oss gjennom hele livsløpet til bygninger, infrastruktur eller industriprosesser – fra installasjon og vedlikehold av grunnleggende og smarte teknologier, til driftstjenester, rådgivning, ingeniørtjenester og digitale løsninger. Om Assemblin Caverion Norge I april 2024 gikk Assemblin og Caverion sammen for å skape et ledende nordeuropeisk teknisk rådgivnings-, service- og installasjonsselskap, Assemblin Caverion Group. Vi er markedsledende leverandør av bærekraftige installasjoner, tekniske tjenester og løsninger til våre kunder. Med virksomhet i ni europeiske land, har det sammenslåtte selskapet 20.000 medarbeidere og en samlet omsetning på 41 milliarder svenske kroner, med hovedkontor i Stockholm. I Norge er Assemblin og Caverion samlet i Assemblin Caverion Norge AS, med hovedkontor i Oslo. Vi har til sammen 3.000 medarbeidere på 60 lokasjoner og en samlet omsetning på 5.395 milliarder svenske kroner (2025).

Kontaktpersoner:

Jarle Gjerde

Prosjektleder elektro

91338487

jarle.gjerde@caverion.com
Tore Skulstad

Avd.sjef Service

95199964

tore.skulstad@caverion.com